Menu
Teambuilding Krkonoše

Teambuilding Krkonoše

1 minuta čtení

Ještě se krátce vrátím k našemu teambuildingu. Od minulého teambuildingu je to přesně čtvrt roku. Opět se nám podařilo uspořádat s týmem několikadenní teambuilding a hodlám v tom pokračovat. Jako velký fanda cestování se snažím v téhle skromné podobě podporovat cestování s firmou. Není to výlet na Bali, jako vidím u některých globálních startupů. Nicméně nás baví i ty naše Krkonoše nebo třeba jižní Čechy. Minulý teambuilding měl značný úspěch, pojali jsme tento ve stejném duchu. Tedy kombinace práce a zábavy.

Tentokrát jsme vyrazili na čtyři dny do Krkonoš do horské chaty v Buřanech. A volba to byla supr, byli jsme uvnitř nádherné přírody. Toho jsme museli využít – k mému oblíbenému běhání, hromadné procházce a hraní různých týmových her.

dscf2549-1

Společně strávený čas jsme využili i k diskuzím a brainstormingu, vymýšlení nových projektů a nápadů na zlepšení. A samozřejmě i k odpočinku a zábavě. Každý večer jsme pořádali Prostřeno s tak trochu jinými pravidly – uvařit co nejchutnější jídlo v rámci stanoveného budgetu. Mimo dalších soutěží jsme hráli několik osvědčených her a využili parádní saunu.

A jak už to tak bývá – čím více bylo hodin, tím méně bylo plných lahví alkoholu. Nejstatečnější hrdinové šli spát v šest ráno a spánkový deficit doháněli cestou domů.

teamb

Mám radost, že se teambuilding opět vydařil. To je naše oblíbená aktivita, vyrazit s týmem na teambuilding. A jak to máte vy? Jezdíte taky na společné akce?

Poslední aktualizace: 18. 11. 2016