Menu
Tady stručné shrnutí teambuildingu TIPLI v Kouzelné samotě

Tady stručné shrnutí teambuildingu TIPLI v Kouzelné samotě

1 minuta čtení

Koncem minulého týdne proběhl teambuilding užšího mgmt týmu TIPLI.

I když to místy tak úplně nevypadalo, tak jsme nakonec zvládli dorazit domů skoro v pořádku. Jen jeden kolega skončil s lehkým nachlazením. 🤒

Jak jsem naznačoval dříve, volba padla na místo Kouzelná samota. Dům byl pojatý docela luxusně a vybavený stylově. V domě byla spousta místa a nechyběl vyhřívaný bazén nebo velký gril. Dost jsme si užili kvalitní stolní fotbálek a pinčes. Na zahradě byl i malý vinohrad nebo branky na fotbal.

Měl jsem před teambuildingem hodně nabitý týden. Byl jsem na pár dní v Itálii a Rakousku. Hned po návratu jsem ve čtvrtek část dne čerpal inspiraci na E-Business Forum 2019. Na pódiu jsem ocenil výborné přednášky skvělých řečníků a úspěšných business lidí jako Martin Kasa a Simona Kijonková. Taky jsem na akci domluvil nějaký business a setkal se se spoustou známých, například ex-kolegou Tomášem Zárubou, v jeho režii nedávno online lékárna Pilulka.cz spustila zbrusu nový eshop.

Rovnou z E-Business Forum 2019 jsem pokračoval na teambuilding TIPLI. Měli jsme několik důležitých businessových témat, která jsme s týmem na prahu hlavní letošní sezóny potřebovali vyřešit. Nicméně byla spousta prostoru také pro válení v bazénu, hraní fotbálku a pinčesu.

Samozřejmě nechybělo ani grilování tuny masa a pár panáků (v mém případě :)). Vypadá to na další dobrou akci s týmem TIPLI. Rovnou jsme se na akci bavili, že bychom ještě letos mohli podobnou akcičku zopakovat. Možná klidně znova v Kouzelné samotě.

Poslední aktualizace: 01. 10. 2019