Menu
Tesco Clubcard – mnoho výhod i snadná registrace

Tesco Clubcard – mnoho výhod i snadná registrace

4 minuty čtení

Zákaznická karta Tesco Clubcard umožňuje svým držitelům sbírat body za nákupy v řetězci Tesco. Ty je pak možné vyměnit za Clubcard poukázky a slevové kupony na oblíbené zboží. Jaké další výhody přináší členství ve věrnostním programu a jak se registrovat?

Oblíbený britský řetězec Tesco v České republice působí od roku 1992. Nabízí potravinové a nepotravinové zboží, pohonné hmoty a poskytuje telekomunikační služby. Svou síť ve světě stále rozšiřuje prostřednictvím franšíz.

Mnoho obchodních řetězců přináší svým zákazníkům výhodné programy, díky nimž mohou využívat široké nabídky různých slev. Mezi další známé zákaznické programy patří například Globus BonusBILLA Bonus club nebo věrnostní program PENNY. Naopak zcela odlišný typem věrnostního programu je Sphere, jehož slevy neplatí jen pro konkrétní značku, ale pro více jak 10 000 obchodních míst a 800 e-shopů.

Také Tesco poskytuje pravidelným zákazníkům možnost získat věrnostní kartu, tzv. Tesco Clubcard.

Držitelé karty Tesco Clubcard se mohou těšit z nejrůznějších slev nejen v prodejnách Tesco, ale také v obchodních domech MY.

Registrace do věrnostního programu je jednoduchá a lze ji provést jak online, tak v kamenných prodejnách. Po aktivaci účtu Moje Clubcard je navíc možné mít přehled o aktuálním počtu bodů, získaných kuponech i Tesco Clubcard vyúčtování.

Zákazníky by kromě věrnostního programu mohla zajímat také nabídka telefonních služeb Tesco mobile – mobilního virtuálního operátora, který v nedávné době rozšířil nabídku svých tarifů.

Co je věrnostní karta Tesco Clubcard?

Věrnostní karta Tesco Clubcard svým držitelům umožňuje sbírat body za nákupy. Za každých utracených 10 Kč je zákazníkovi připočítán 1 bod. Jeden účet může využívat celá rodina a nasbírané body tak sčítat.

Držitelé věrnostní karty každé tři měsíce obdrží Clubcard vyúčtování (poštou nebo elektronicky) s poukázkami na další nákupy a slevovými kupony na oblíbené produkty.

Pro sbírání Clubcard bodů je vždy nutné kartu předložit u pokladny. Aktuální počet bodů je možné sledovat v osobním účtu Moje Clubcard nebo na účtence. Po nasbírání 300 bodů zákazníci obdrží slevové kupony a poukázky na vybrané zboží.

Výhody členství v programu Tesco Clubcard

Členové zákaznického programu Tesco Clubcard mohou využívat širokého spektra výhod. Mezi ně patří nejen nižší ceny vybraných produktů (Tesco leták s produkty za klubové ceny je dostupný na webu Tipli.cz), slevy na CD a DVD, ale také:

  • Clubcard kreditní karta Premium PLUS, s níž je možné sbírat mnohonásobně více bodů. Ty s ní lze sbírat nejen v prodejnách Tesco, ale také na čerpacích stanicích Tesco, v domácí i zahraniční síti MasterCard a nově i v síti Premium. Členové programu Clubcard o ni mohou zažádat prostřednictvím formuláře na webových stránkách ITesco nebo ve vybraných prodejnách
  • Dvojnásobek bodů za nákupy na iTesco online
  • Slevové kupony až 4 krát ročně za pravidelné týdenní nákupy
  • Slevy v obchodních domech MY i všech Tesco obchodních domech
Držitelé karty Clubcard si užijí levnější nákupy v prodejnách Tesco i obchodních domech MY
Držitelé karty Clubcard si užijí levnější nákupy v prodejnách Tesco i obchodních domech MY.

Tesco Clubcard – registrace

Registraci do Tesco Clubcard je možné provést třemi způsoby. Nejsnazší a nejpohodlnější je elektronická registrace, lze se však zaregistrovat také v kamenných prodejnách Tesco.

Elektronická registrace

Při elektronické registraci do Tesco Clubcard stačí vyplnit formulář, který je dostupný na webových stránkách ITesco. Po odeslání formuláře je možné si vytisknout dočasnou kartu, tu pak předložit na pokladně a ihned začít sbírat body. Clubcard bude zaslána společně s dvěma mini duplikáty na uvedenou adresu do tří týdnů.

Registrace na pokladně (dokončená elektronicky)

Tímto způsobem se musí registrovat ti, kteří kartu Clubcard získali při nákupu u pokladny a nikde nevyplňovali své registrační údaje. Kontaktní údaje je třeba vyplnit v registrační formuláři (dostupném na webu ITesco). Při jeho vyplňování je také nutné vepsat číslo již existující karty. Body z prvního nákupu se na kartu nahrají automaticky.

Registrace v prodejně Tesco

Registrovat se lze také v Centru služeb v jakémkoliv obchodě Tesco. Karta je poté k dispozici okamžitě a body lze tedy začít sbírat ihned.

Účet Moje Clubcard

Všichni členové zákaznického programu Tesco Clubcard mají možnost si aktivovat vlastní Tesco online účet. Účet Moje Clubcard umožňuje okamžitý přístup k:

  • slevovým kuponům a poukázkám
  • aktuálnímu počtu získaných bodů
  • svým osobním údajům, které je možné kdykoliv změnit
  • Tesco Clubcard vyúčtování

na webových stránkách ITesco.cz je k dispozici stručný video návod na registraci do účtu Moje Clubcard a jeho používání.

Tesco Clubcard v mobilním telefonu

Aplikace Tesco Clubcard je dostupná pro operační systémy Android a iOS. Díky ní lze mít neustálý přehled o získaných bodech za nákupy i veškeré informace o prodejnách Tesco v blízkém okolí. Aplikace rovněž přináší možnost využívat různé slevy a speciální akce.

Poslední aktualizace: 27. 11. 2018