Menu
Tipli.cz členem Asociace pro elektronickou komerci APEK

Tipli.cz členem Asociace pro elektronickou komerci APEK

Méně než minuta čtení

S portálem Tipli jsme se na začátku letošního roku stali členem APEK. Už delší dobu jsem o členství přemýšlel a jedním z posledních impulzů byl skvělý rozhovor s Honzou Vetyškou, letitým výkonným ředitelem APEKu, v jednom z loňských podcastu.

Jak uvádí APEK na svých webovkách, jedná se o sdružení e-commerce podnikatelů a firem, kterým není lhostejné směřování tuzemské e-commerce a myslí to se svým byznysem vážně.

Členství v APEK nabízí přístup k zajímavému know-how, studiím, školením, seminářům, networkingu a poradenství. To jsou cenné informace pro mě jako CEO firmy a zároveň tyto benefity velmi oceňují kolegové z týmu Tipli, protože se mohou zdarma účastnit desítek hodnotných přednášek ročně.

Mário Roženský na jednom ze školení pro členy APEK

K tomu APEK dělá záslužnou a nezáviděníhodnou činnost, že zastupuje e-commerce trh při komunikaci s médii a státní správou.

V předsednictvu APEKu často zasedají ikony tuzemské e-commerce. Nyní je předsedou e-commerce legenda Martin Kasa.

Předsednictvo APEK

Pokud vás členství v APEK také zaujalo, doporučím mrknout na seznam přednášek APEKu, kde najdete spoustu akcí, ke kterým členové mají volný přístup. Samotné informace o podmínkách členství jsou zde.

Poslední aktualizace: 22. 01. 2019