Menu
Tipli jasná jednička na trhu v Česku a na Slovensku, potvrzeno čísly a affiliate legendou

Tipli jasná jednička na trhu v Česku a na Slovensku, potvrzeno čísly a affiliate legendou

1 minuta čtení

Před měsícem jsem zmínil, že nás u cashback portálu Tipli trochu zlobí konkurence. Objevují se prezentace, které ukazují konkurenční projekt jako jedničku na trhu. Jenže v těch statistikách nejsou započítána čísla Tipli. Takové chvástání působí dětinsky.

O to více potěšil nový tweet legendy v českém a slovenském affiliate oboru. Zajímavé statistiky dneska tweetoval Štefan Polgári, který byl se svými sítěmi affiliate webů legendou už v době před 10 lety, když jsem byl teprve „e-commerce učeň“ a teklo mi e-commerce mléko po bradě, jak se tak říká. To bylo zpět někdy  v roce 2008 během mých začátků s e-commerce a affiliate businessem.

Štefan připravuje nezávislou prezentaci a ukázal náhled porovnání cashback portálů. Jedná se dle Štefanových slov o nezávislá data o návštěvnosti, která jsou jednoznačným ukazatelem. Ještě Štefan doplňuje, že ostatní údaje o kvalitě návštěvnosti na webu jsou srovnatelná, takže jasným parametrem pro srovnání je skutečně návštěvnost.

Těší nás, že se přidává stále více lidí, kteří dokáží statistikami a čísly vyvrátit praktiky konkurence a různé kouzlení s čísly. Stojí za připomenutí, že Tipli je projekt starý teprve dva roky, takže je vlastně poklona, když už nyní řešíme podobné šťouchance od konkurence. Navíc ve srovnání Štefana jsme jediný portál, který působí v Česku, na Slovensku a k tomu také v Polsku.

Na závěr drobný detail k Tipli – jak je dobře vidět na cover foto u článku, neustále pracujeme na růstu a lepší zkušenosti uživatelů s Tipli. Kromě horizontální expanze makáme také na vertikálním růstu. Jednou z nových a hodně zajímavých kategorií na Tipli jsou letáky. Takže pokud hledáte nějaké zboží v kamenných obchodech v akci, zkuste naše letáky. Zatím to je taková alfa verze, stále ji ladíme. Každopádně už teď ocením konstruktivní kritiku.

Hezký den a díky všem za podporu!

Poslední aktualizace: 23. 10. 2018