Menu
Tipli kupuje projekt PestrýJídelníček.cz s 1,2 mil. registrovaných uživatelů

Tipli kupuje projekt PestrýJídelníček.cz s 1,2 mil. registrovaných uživatelů

1 minuta čtení

Velká věc!

Koupili jsme do nákupního klubu Tipli projekt PestrýJídelníček.cz. Ke včerejšku je převod podílu zapsaný do obchodního rejstříku. V online rejstříku to bude vidět dnes nebo v sobotu.

Zakladatelé Michal Vávra a Franta Szabó udělali na projektu obrovský kus práce. Podařilo se jim vybudovat největší projekt na českém a slovenském internetu v oboru zdraví a hubnutí.

Akvizicí PestrýJídelníček.cz společnost Tipli rozšiřuje na 1,5 mil. komunitu registrovaných uživatelů, se kterými komunikuje.

Více informací v článcích na CzechCrunch nebo TyInternety.

Řečnická otázka: Kolik znáte projektů na tuzemském trhu, které mají k dispozici 1,5 mil. registrovaných uživatelů? Dokážete jich vyjmenovat deset?

Celou akvizici jsme zvládli na náš investiční kolos řekl bych v rekordním čase. Od prvního kontaktu s Michalem a Frantou do posledního podpisu na smlouvě to trvalo přesně 3 týdny. A to byl Franta velkou část té doby na Kanárech. Osobně jsme se potkali až při podpisu smlouvy.

Některé věci nám už taky chvilku trvají. Třeba s tímhle dealem nám radily 3 právní kanceláře. Asi si umíte představit, jak zábavné je řešit procesování transakce a smlouvy.

Je to další akvizice do rodiny Tipli. K rychlému růstu Tipli už dříve pomohly dvě akvizice. V roce 2016 jsme akvírovali projekt eRabat. O rok později jsme koupili Moře-financí.cz.

Máme zájem projekt PestrýJídelníček.cz dále provozovat a navázat na současný obří úspěch.

Na Tipli spolupracujeme s více než 1.000 e-shopy. Mnoho z nich se věnuje právě zdravému životnímu stylu a hubnutí. Tato oblast je velmi zajímavá a vidíme v ní další příležitosti.

Zájem o hubnutí je v Česku dlouhodobě velký. Jsou zde lidi, kteří mají problém s váhou. Ačkoli je podnikání v této oblasti náročné, je to atraktivní oblast. Vidíme příležitost synergie, kterými dokáže náš tým cashback portálu Tipli projekt posunout dále.

Domlouváme se na spolupráci s odborníky přes zdravý životní styl a autoritami v oboru. Hodláme se tomuto projektu věnovat s dostatečnou péčí, kterou si zaslouží.

Pro uživatele PestrýJídelníček.cz chystáme řadu výhod na Tipli a speciální zvýhodněný cashbackový účet, který jim brzy na cashback portále Tipli představíme.

Více podrobností hned po ukončení velký oslav po úspěšné akvizici. 🍸🍾🍹

Go Go Go Tipli 🚀🚀🚀

Poslední aktualizace: 16. 03. 2018