Menu
Jedeme s Tipli na největší e-commerce event do Berlína

Jedeme s Tipli na největší e-commerce event do Berlína

1 minuta čtení

V únoru vyrážíme s Tipli na E-Commerce Berlin Expo 2019. Berlín je evropské a troufám si říct i světové centrum pro startupy a e-commerce. Tahle akce je největší událost v Berlíně, která je zaměřená na e-commerce.

Půjde o čtvrté EBE. Očekává se 10.000 účastníků a 300 vystavovatelů, mezi kterými budou firmy Google, Samsung, Alibaba, Zalando a Facebook.

Je to dobrá příležitost potkat různé hráče v ekosystému e-commerce: od obchodníků po platformy, platební procesory, poskytovatele hostingu, poskytovatele bezpečnostních řešení a další online e-commerce řešení.

Akce se uskuteční v Berlíně ve středu 20. února 2019 v STATION Berlin. Zahrnuje veletrh, přednášky (seznam speakerů) i prostor pro networking.

My dorazíme asi už v úterý a zůstaneme do čtvrtka – tj. pokud se taky chystáte, dejte vědět. Můžeme dát drinky v úterý nebo ve středu.

Pokud také zvažujete, že se zúčastníte, můžete ocenit informaci o vstupném – to je díky poplatkům od vystavovatelů zdarma. Více info na Facebooku.

Pro nás v Tipli je letošní rok o ještě větší dynamice růstu produktových vertikál společně s růstem počtu uživatelů. Akce jako EBE dává velkou logiku, je výhodné potkávat se s předními hráči v oboru. Stejně jako má smysl členství v tuzemském APEKu.

Poslední aktualizace: 24. 01. 2019