Menu
Záznam a slidy z přednášky TIPLI – fuckupy při růstu největšího cashback portálu střední a východní Evropy

Záznam a slidy z přednášky TIPLI – fuckupy při růstu největšího cashback portálu střední a východní Evropy

2 minuty čtení

Na začátku listopadu jsem se s týmem portálu TIPLI účastnil 14. Affiliate konference, kde jsem měl přednášku na hlavní stage. Jedná se o jednu z nejprestižnějších affiliate akcí v regionu, na které se setkávají významní hráči CZ & SK online businessu. Akci pořádá největší affiliate síť na trhu, kterou je VIVnetworks/CJ.

Moje přednáška byla o fuckupech při růstu největšího cashback portálu střední a východní Evropy. Hnípal jsem se ve fuckupech při budování portálu TIPLI. A že těch fuckupů pár bylo!

Jednalo se o výběr z toho nejlepšího, nebo vlastně nejhoršího, co se přihodilo TIPLI při budování #1 v cashbacku v regionu. Zkušenosti, které nás během cesty na vrchol stály peníze, vztahy, pověst, zákazníky, klienty, spoustu nervů, bezesných noci a nejen to!

Mrkněte na video z přednášky. A tady prezentace z přednášky na SlideShare.

Když koukneme na výsledky TIPLI a růst obratu o 100 % meziročně, vypadá to, jako by krása střídala nádheru a nad námi byla obloha bez mráčku. Jenže také náš úspěch je vykoupený výživnými průšvihy, podělávkami, zklamáními, stresíkem a hromadou problémů.

Do toho jsme za ty roky pochytali přízeň větších i menších hejterů. Můžeme říct, že máme svůj fanklubík hejterů, kteří nás občas nešetří na sociálních sítích ani při osobní drbárně. Jak se říká:

  • Brands cannot reach its full potential without the heat of haters.

Osobně jsem poznal na legendárních Fuckup Nights při mém vystoupení společně s Petrem Šimůnkem z Forbesu, že fuckupy, česky průšvihy, průsery nebo podělávky, jsou solí života. Chybovat je lidské. Bez pokusů a omylů by nebylo pokroku. Při vystoupení na Fuckup Nights si člověk uvědomí, že je správné podělit se také o to, co se nepovedlo. Je to možná ještě odvážnější než se jen prsit nad tím, co zrovna vyšlo parádně.

Právě o fuckupech při budování TIPLI, jedničky v cashbacku ve střední a východní Evropě, je moje přednáška z Affiliate konference.

🎞🎬Kolegové ze CJ/VIVnetworks připravili kvalitně zpracovaný sestřih těch nejlepších okamžiků, které přinesla letošní 14. Affiliate konference:

Byla to povedená konference. V Café Louvre se 5.11.2019 sešli zástupci významných tuzemských e-shopů, mezi kterými byl například Astratex, Philips ČR, BeLenka a MANA. Dále se akce účastnili zakladatelé úspěšných affiliate portálů, pořadatelé lákali například na nákupní rádce Kombo.sk a zástupce našeho portálu TIPLI.

Mezi účastníky konference byli přední profesionálové nejrůznějších disciplín online marketingu a všichni, kdo usilují o zvyšování úrovně affiliate marketingu a zlepšování spolupráce affiliate komunity. ❤️🇨🇿🇸🇰

A určitě také mrkněte na další přednášky speakerů na Affiliate konferenci.

📣Akce se hodně povedla a těším se na jarní Affiliate konferenci! 🤩👥

Poslední aktualizace: 18. 11. 2019