Menu
Portál TIPLI sponzorem charitativního projektu Elegance bez bariér

Portál TIPLI sponzorem charitativního projektu Elegance bez bariér

Méně než minuta čtení

Jsem hrdý na to, že TIPLI se stalo sponzorem akce Elegance bez bariér. Organizaci akce pomáhala zajišťovat naše kolegyně Marta, která na akci rovněž vystupovala.

Charitativní akce probíhala jako módní přehlídka vozíčkářů v nově zrekonstruovaných prostorách Společenského domu v Solnici a jednalo se již o šestý ročník.

A o co se vlastně jedná? Hlavním posláním projektu je získat dostatek finančních prostředků pro rodinu s vážně nemocných dítětem. Tentokrát se jednalo o rodinu Koukolových z Pohoří v Orlických horách. Maminka je samoživitelka a sama musí pečovat o své dvě dcery, přičemž Anička trpí mozkovou obrnou, autismem a poruchou psychomotorického centra.

S projektem TIPLI jsme akci finančně podpořili a zástupci našeho TIPLI týmu se akce také zúčastnili. Podařilo se vybrat krásných 161.000 Kč, což je podle mě krásná částka a věřím, že rodině pomůže a alespoň trochu usnadní jejich životní situaci.

Finance rodina využije na rekonstrukci rodinného domku, aby se v něm Anička mohla lépe pohybovat. Dále na nákup speciálních hraček pro zlepšení psychomotorického vývoje. Velký přáním rodiny je podívat se společně k moři, které Anička ještě nikdy neviděla.

Poslední aktualizace: 14. 11. 2019