Menu
Tomáš Hanzl z Affiliate Clubu se asi úplně zbláznil – co šéfové Makovič a Drobílek

Tomáš Hanzl z Affiliate Clubu se asi úplně zbláznil – co šéfové Makovič a Drobílek

1 minuta čtení

Koukám, že stále pokračuje frustrace na straně AffiliateClubu a Plné Peněženky. Již dříve kluci vydali několik prohlášení, která jsou hodně přes čáru. Podle dostupných informací manažeři konkurenční Plné Peněženky pánové Ján Makovič a Josef Drobílek vyhrožovali přes média žalobami Robertovi a Vladanovi ze společnosti VIVnetworks.

V těžkých chvílích pánové Makovič a Drobílek z Plné Peněženky a AffilClubu bodli kudlu do zad novému managementu ZOOTu a kopali do ZOOTu v médiích. Občas slyším, že podobné chování je běžné hodně na východě Evropy, u nás se s takovým přístupem běžně nesetkávám.

Podrobnosti jsem zmiňoval v článku zde.

Již dříve jsme zaznamenali kopance do TIPLI a manipulaci s čísly od pana Josefa Drobílka – prý freelancer & marketingový ředitel Plné Peněženky.

Pan Ján Makovič je údajně ředitel Plné Peněženky a Affiliate Clubu.

Teď to vypadá, že se asi úplně zbláznil Tomáš Hanzl z Affiliate Clubu. Začal vydávat veřejná prohlášení, že jejich konkurence, kterou je největší affiliate síť v regionu VIVnetworks, tahá e-shopy za nos a nevyplácí provize.

Podrobnosti v tweetu níže.

Tomáš Hanzl

Celý článek je k náhledu zde. Ve vztahu k trhu a konkurenci používá Tomáš Hanzl obraty jako blbci a hlupáci. Nemůžu tomu věřit, kam Tomáš Hanzl a jeho šéfové Makovič a Drobílek ve své komunikaci a chování klesli.

Tam se nabízí dotaz, jakou svou frustraci nebo průser takto hloupým prohlášením zakrývají Tomáš Hanzl a jeho kolegové Makovič a Drobílek? 🤔

Poslední aktualizace: 30. 08. 2019