Menu
Tři příběhy z natáčení u nových významných klientů VimVic.cz

Tři příběhy z natáčení u nových významných klientů VimVic.cz

1 minuta čtení

Náš tým VímVíc.cz byl celé léto hodně vytížený natáčením pro naše klienty. Mezi jedny z těch nejvýznamnějších v oblasti bankovnictví a finančnictví patří nepochybně ČSOB Pojišťovna, Modrá pyramida a Sberbank.

Během natáčení jsme měli možnost nahlédnout do těchto firem a získat tak představu o tom, jak to funguje na jejich pobočkách či centrálách. Našim cílem je co nejlépe zachytit každodenní život v konkrétní firmě a tento obrázek předat zájemců o zaměstnání.

Musím říct, že natáčení nakonec proběhla na jedničku. Všichni zaměstnanci nám vyšli vstříc a na pracovišti vládla přátelská atmosféra. Každá společnost nás navíc něčím hodně překvapila!

Ve Sberbank jsme si během natáčení užili hodně legrace. Mnoho lidí si myslí, že bankéři jsou suchaři v oblecích. To se ukázalo jen jako fáma! Tedy alespoň ve Sberbank nás překvapili svým přirozeným vystupováním před kamerou a nenuceným humorem.

Při natáčení pro ČSOB Pojišťovnu byli trochu nervózní někteří z našich kolegů, protože se jedná o velmi významného klienta. Nakonec se vše povedlo na výbornou! Měli jsme navíc možnost popovídat si se zaměstnanci i mimo kameru a dozvěděli jsme se pár zajímavostí o tom, jak zde probíhají tréninky a onboarding nováčků.

Natáčení pro Modrou pyramidu se konalo na centrále společnosti. Zajímavostí je, že MPSS podporuje kulturu a díky tomu mají zaměstnanci možnost využít speciálních benefitů, jako předplatné do Národního divadla.

Všechna kariérní videa můžete vidět na profilech zaměstnavatelů na našich kariérních stránkách VímVíc.cz a sami se přesvědčit o výsledku. Doufáme, že se nám díky tomu podaří ukázat potenciálním zájemcům o zaměstnání firemní kulturu, která je velmi důležitým aspektem při výběru nového zaměstnavatele.

Poslední aktualizace: 11. 11. 2019