Menu
Twisto: seznam e-shopů

Twisto: seznam e-shopů

2 minuty čtení

O službě Twisto slyšelo už mnoho lidí. Zcela nenápadně se tato platební metoda vloudila do mnoha e-shopů a nabízí možnost uhradit platbu až 14 dnů od expedice zboží. Díky tomu má každý možnost si zboží dostatečně vyzkoušet. Zní to jako lákavá nabídka a ještě lákavější je stále se rozšiřující nabídka e-shopů, ve kterých lze Twisto najít.

Nejprve ovšem ještě malé představení této zajímavé platební metody. Nabízí nejen alternativu plateb on-line s odkladem až na 14 dnů, ale při založení Twisto účtu se její možnosti ještě rozšiřují.

V Twisto účtu se přehledně a na jednom místě shromažďují všechny doklady k zakoupenému zboží. To představuje především lepší kontrolu nad osobními financemi, hned je vidět kolik a za co člověk utrácí. Díky službě Twisto Snap je možné nechat proplatit také jakoukoliv fakturu, složenku či jiný platební doklad – stačí jej naskenovat a poslat e-mailem a nebo nahrát prostřednictvím mobilní aplikace Twisto.

Celý princip fungování spočívá v tom, že Twisto hradí zvolené platby za svého klienta po dobu jednoho měsíce a poté mu za tento uplynulý měsíc vystaví fakturu se splatností do 15. dne měsíce následujícího. Výhodné je nejen samotné prodloužení splatnosti. Mnozí ocení i fakt, že k platbám na internetu nepotřebuje svůj bankovní účet a celý proces nákupu je tím podstatně bezpečnější.

Podrobné informace o všech funkcích nabízí ucelená recenze Twisto.

Spolupracující obchody Twisto

Seznam všech spolupracujících e-shopů Twisto lze najít na webových stránkách www.twisto.cz. Pro snadnější vyhledávání jsou zde obchody rozčleněny do několika kategorií. Stejné kategorie jsou uvedeny i níže spolu s výpisem těch nejznámějších e-shopů z dané kategorie:

Dá se předpokládat, že nabídka e-shopů podporující službu Twisto se bude neustále rozrůstat. Do hry by se tak mohly zapojit i opravdoví internetoví giganti.

Poslední aktualizace: 19. 06. 2019