Menu
V pátek vystoupím na StartupFestivalu 2019! Bude to velké.

V pátek vystoupím na StartupFestivalu 2019! Bude to velké.

1 minuta čtení

Již tento pátek 11. října se uskuteční na StartupFestival na Vysoké škole ekonomické v Praze. S potěšením mohu oznámit, že budu jeho součástí jako jeden z přednášejících.

Dle slov organizátorů se zde představí ti nejlepší z české startupové scény a to v příjemné festivalové atmosféře. Účastníci budou mít možnost se seznámit s inovátory nebo si dokonce najít svou vysněnou práci.

S přednášením na VŠE už mám jisté zkušenosti. Před rokem jsem ve spolupráci s katedrou podnikání měl příležitost předat studentům zkušenosti se zakládáním byznysu v mých startupech TIPLI a VIMVIC.CZ.

Tentokrát budu vystupovat na hlavní stage a má přednáška bude jedna z prvních. Budu se zabývat rozdíly mezi generacemi zákazníků X, Y, Z. Myslím, že se jedná o velmi zajímavé téma a také aktuální problematiku většiny firem s posláním uspokojit potřeby svých zákazníků.

Cílem přednášky je pomoci začínajícím startupistům nebo manažerům lépe se zamyslet nad svým zákazníkem a lépe jej poznat. Zjistit, jak se liší zvyklosti, potřeby a nákupní chování zákazníků generací X, Y, Z a jak tomu přizpůsobit nabídku, prodej i marketing.

Přednášku jsem připravil společně s Evou Veisovou, která je výkonnou ředitelkou společnosti Ipsos Insight. Připravili jsme spoustu „tvrdých“ dat o zákaznících, která jsou segmentovaná podle generací. Čerpám mimo jiné z dat a zkušeností z mých startupů TIPLI a VIMVIC.CZ. Dali jsme si opravdu záležet a věříme, že se nám podaří posluchače zaujmout a něco jim předat.

Budu přednášet v největší aule (RB 101), která pojme až 350 lidí. Jestli se naplní, budu tedy asi trochu nervózní. Ostatně hned po mně bude vystupovat Andrej Kiska ml., Jakub Nešetřil nebo Tomáš Čupr, což jsou špičky ve svém oboru.

Program je rozhodně bohatý a budete mít jedinečnou možnost setkat se s úspěšnými a zajímavými osobnostmi, zúčastnit se různých přednášek, workshopů nebo získat cenné kontakty. Budu se na vás těšit!

Poslední aktualizace: 09. 10. 2019