Menu
Na vánočním bowlingovém turnaji e-commerce expertů zabojoval tým TIPLI.CZ

Na vánočním bowlingovém turnaji e-commerce expertů zabojoval tým TIPLI.CZ

1 minuta čtení

E-commerce sezóna je v plném proudu. To znamená spoustu práce a nejde to nasazení vydržet také bez spousty zábavy. Jednou z povedených akcí, které se zúčastnil tým TIPLI.CZ, byl vánoční bowlingový turnaj smíšených družstev o pohár Eshopisty.

Nově sestavený bowlingový tým TIPLI.CZ se potkal s dalšími experty z e-commerce. Turnaje se zúčastnily 6členné týmy, jehož součástí byla alespoň 1 žena. Průběh akce zpříjemnila během celého večera široká nabídka nápojů a občerstvení formou rautu.

Turnajovým kláním to samozřejmě nekončí. Své zkušenosti, postřehy a nápady jsme mohli s kolegy z e-commerce konzultovat až do pozdních večerních hodin, i když tyhle zážitky už nejsou moc publikovatelné. 🙈

Bylo to příjemné odreagování od pracovních povinností a zároveň další podpoření dobrých vztahů s kolegy z e-commerce. Formát napínavého turnaje, bohatého rautu a večerního networkingu v neformálním prostředí je za nás naprosto v pořádku.

Za nás další povedená akce pod taktovkou týmu Eshopisty.

Podobně vydařená akce, jako letošní turnaj o pohár Eshopisty, kde se fotbalový tým TIPLI utkal s týmy Seznam.cz, Slevomat, Heureka, Sportisimo a Pilulka. Fotogalerie tu.

Podle fotek je zřejmé, že jsme na bowlingovém turnaji bojovali jako lvi, hodně nás to bavilo a urvali jsme solidní umístění.

Díky kolegům z týmu TIPLI.CZ za skvělý výkon a supr reprezentaci na takto prestižně obsazené e-commerce akci!

Poslední aktualizace: 28. 11. 2019