Menu
Letošní vánoční večírek: jak se vydařil a co jsem dostal od kolegů?

Letošní vánoční večírek: jak se vydařil a co jsem dostal od kolegů?

2 minuty čtení

Minulý týden jsme již tradičně pořádali vánoční večírek. Byl to společný večírek pro moje firmy Tipli, VimVic.cz, eKariera.sk, PestryJidelnicek.cz, Stario a Business Animals.

Každý rok je akce úplně jiná, přitom pokaždé se vydaří na jedničku. Předloni byl velkolepý večírek i pro naše klienty a byla to show a oslava startu několika nových projektů. Loni jsme Vánoce oslavili po týmech a vyrazili jsme na večeři do restaurace. Letos jsme se rozhodli udělat opět párty a v našem sídle v centru Prahy v Černé labuti.

Abychom se všichni patřičně naladili na vánoční vlnu, poprosili jsme kolegy, ať přijdou v bláznivých vánočních svetrech. Nečekal jsem tak aktivní přístup, ve vánočních svetrech dorazili téměř všichni. A některé kousky stály za to! A já jsem musel jít samozřejmě příkladem. Proto jsem si od manželky vypůjčil její vánoční pulovr a při odchodu mi ještě nasadila parohy. A  to doslova!

Musím pochválit Anet a Mikyho, kteří celou akci organizovali. Nechyběl bramborový salát ani řízky a hromada dalšího jídla. Naše pekařinka Danka upekla cukroví, tak jsme měli i domácí cukroví a chutnalo naprosto famózně. Dokonce přichystala i perníčky a polevu a my mohli perníčky sami nazdobit. Úžasný.

Secret Santa je tradice, kterou jsme zavedli hned na prvním vánočním večírku před dvěma lety. Podle mě je to super způsob, jak poznat svoje kolegy a trochu si zlámat hlavu na tom, jak druhému udělat radost a mít přitom jasně nastavený rozpočet. Já mimochodem dostal knihu „Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le“. O Vánocích mám většinou aspoň trochu času, tak jí zkusím přelouskat a třeba na ní napíšu i recenzi.

Taková nehynoucí klasika všech večírků je beer pong. A ani tentokrát tahle klasika nezklamala! I když nás legrace stála několik sklenic, a to vylitých i rozbitých. No, musely jsme v kanceláři nechat i dárek pro paní uklízečku, protože po tomhle nadělení by k nám jinak už asi nepřišla.

Na závěr bych rád poděkoval všem svým kolegům nejen za to, že uspořádali tenhle super večírek, ale především za celý uplynulý rok. Hodně věcí se nám podařilo a samozřejmě došlo i na nějaké chyby a průšvihy. Dokázali jsme toho letos společně děsně moc – ať už akvizice nových firem PestryJidelnicek.cz a Business Animals, růst týmu a businessu ve VimVic.cz a eKariera.sk nebo úžasný úspěch, že se Tipli vyšvihlo na titul největšího cashbackového portálu v ČR. To jsou nejhezčí vánoční dárky.

Poslední aktualizace: 21. 12. 2018