Menu
Velká kniha fuckupů – trnitá cestička VimVic.cz a dalších 40 nezdarů a zmarů

Velká kniha fuckupů – trnitá cestička VimVic.cz a dalších 40 nezdarů a zmarů

1 minuta čtení

Právě vychází Velká kniha fuckupů, která by neměla chybět pod vánočním stromem podnikavce nebo dobrodruha. Obsahuje přes čtyřicet příběhů nezdarů a zmarů.

Osobní příběhy o tom, proč stojí za to vždycky vstát a čelit překážkám znovu. Přímo od nás nejpovolanějších, od českých podnikatelů, ředitelů, investorů, tvůrců, umělců, sportovců, všeumělů a dobrodruhů.

Na knihu se hodně těším. ❤️ Je mi ctí, že do Velké knihy fuckupů se dostal příběh našeho startupu VimVic.cz. Jak to bývá, také náš příběh je plný trnitých cestiček, slepých uliček a jak se hezky česky říká, také nějakých těch „podělávek“. 🙈

Kniha vychází z pravidelných setkání a přednášek FuckUp Nights, během kterých různé osobnosti v deseti minutách mluví o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Cílem těchto setkání je oslavit neúspěch, protože je zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života.

Kniha je k dostání na Fuckupy.cz , tam směřujte pro nákup prima vánočního dárku.

Tady je pár fotek z mého vystoupení na Fuckup Night Prague v loňském roce. Měl jsem štěstí být na pódiu ve výborné partě. Vystoupil jsem spolu s Petrem Šimůnkem, šéfredaktorem magazínu Forbes Česko, mistrem republiky v Slam Poetry Jiřím Charvátem, blogerkou Nikol Moravcovou a motivátorem Patrikem Procházkou.

Photo credit: Anna Pleslová

Photo credit: Kateřina Tygl

Poslední aktualizace: 13. 11. 2018