Menu
Věrnostní karta OBI – slevy pro stálé zákazníky

Věrnostní karta OBI – slevy pro stálé zákazníky

2 minuty čtení

Díky zákaznické kartě OBI lze ušetřit za nákupy v prodejnách OBI a využívat i dalších výhod. Mezi ně patří mimořádné akce a exkluzivní nabídky nebo speciální poradenství. Jak věrnostní program OBI funguje a kdo může zákaznickou kartu získat?

Obchodní řetězec OBI nabízí vybavení do domácnosti a zboží z oblasti stavebnin. Nabídka zahrnuje veškerý materiál pro vodoinstalace a elektroinstalace, nátěrové hmoty, podlahové krytiny, ale také například zahradní nábytek. Zkrátka vše, co je třeba pro vybavení či rekonstrukci domu.

Ušetřit v OBI lze při nákupu produktů z aktuálního OBI letáku, ale také díky věrnostní kartě.

Věrnostní karty jsou poskytovány pravidelným zákazníkům jako bonus za nákupy v prodejnách OBI. Kartu nemůže vlastnit každý – pro její získání je nutné splnit alespoň jedno z níže uvedených kritérií.

Zákaznickou kartu OBI mohou získat zákazníci, kteří:

Slevy s využitím zákaznické karty OBI

Zákazníci, kteří splňují alespoň jedno z těchto kritérií a při placení nákupu předloží Věrnostní kartu OBI, získají okamžitou slevu dle výše roční útraty v prodejnách OBI.

Hodnota nákupůSleva
0 až 80 000 Kč3 %
80 001 až 250 000 Kč5 %
250 001 až 500 000 Kč10 %
nad 500 000 Kč15 %

Pokud ale zákazník nakupuje v jiné prodejně, než ve které byla karta vydána, bude mu poskytnuta pouze základní sleva 3 % bez ohledu na celkovou roční útratu. Nákup v jiné než domovské prodejně se na Věrnostní kartu OBI nenačítá.

Slevy se nevztahují na akční a již zlevněné zboží ani na nákupy v OBI e-shopu. Nelze je tedy uplatňovat například na zboží z aktuálního letáku OBI.

Další výhody pro držitele zákaznické karty OBI:

  • slevové akce
  • poradenství při nákupu
  • prodloužená lhůta pro vrácení zboží na 60 dní
  • doprava do 30 km zdarma

Kam pro Věrnostní kartu OBI?

Zákaznické karty jsou vydávány ve všech prodejnách OBI. V České republice se aktuálně nachází přes třicet prodejen, které lze nalézt především ve větších městech. Patří mezi ně například tyto pobočky:

  • OBI Praha
  • OBI Brno
  • OBI Olomouc
  • OBI Opava
  • OBI Kolín

Ve všech prodejnách je možné uplatňovat slevy v alespoň základní výši. Jak již bylo zmíněno, ačkoliv provozuje OBI eshop, slevy z OBI karty na něm nelze uplatnit.

TIP: Síť prodejen OBI nabízí téměř vše, co je potřeba k rekonstrukci bytu. Při následném vybavování domácnosti se vyplatí nahlédnout do katalogu IKEA, v němž lze nalézt nábytek i dekorace za příjemné ceny. Ceny mohou být ještě výhodnější pro členy věrnostního programu IKEA FAMILY.

Poslední aktualizace: 21. 02. 2019