Menu
Věrnostní klub Fruitisimo – šťavnaté slevy a odměny

Věrnostní klub Fruitisimo – šťavnaté slevy a odměny

2 minuty čtení

Milovníci ovoce jistě znají prodejny Fruitisimo. Nabízí mnoho druhů vitamínových koktejlů, zmrzliny, dorty, kávu i různé zdravé svačinky. Své zákazníky k opakovanému nákupu tato česká firma motivuje věrnostním programem Fruitisimo. Jaký výhody přináší?

Člen Klubu Fruitisimo sbírá každým nákupem tzv. Fruitikoruny. Množství Fruitikorun se odvíjí od celkové zaplacené částky – načítá se vždy 10 % z celkové hodnoty nákupu bez DPH. Nasbírané Fruitikoruny se následně používají na další nákup.

Nahrazují klasické peníze, využívají se při jakémkoliv dalším nákupu a lze je kombinovat například i se stravenkami nebo při platbě kartou. Za nasbírané Fruitikoruny tak může zákazník získat třeba velkou kávu nebo fresh zcela zdarma.

Dalším zákaznickým programem z podobného oboru rychlého občerstvení je například věrnostní program Bageterie Boulevard, kávu a drobné občerstvení pak nabízí Costa Coffee a Starbucks. U nich se lze registrovat do Costa Coffee Clubu a Starbucks Reward a získat milé výhody.

Další výhody Fruitisimo klubu

Kromě Frutitismo slev v podobě uplatnění Fruitikorun získává každý člen Fruitisimo klubu i další výhody:

  • Každý měsíc obdrží registrovaný zákazník e-mailový magazín, kde kromě novinek nalezne také slevové vouchery na vybrané produkty.
  • Na narozeniny obdrží člen Fruitisimo klubu slevu ve výši 50 % na celý sortiment.

Výhody lze čerpat i bez fyzického předložení věrnostní karty. Stačí znát číslo své 6místné Fruitisimo číslo. Mít věrnostní kartu u sebe je nutné pouze tehdy, uplatňuje-li zákazník Fruitikoruny pro získání slevy. V takovém případě ani nedochází k načítání 10% bonusu z hodnoty nákupu.

TIP: Slevy v prodejnách Fruitisimo lze získat také po předložení platného studentského průkazu ISIC.

Fruitisimo nabízí především freshe a ovocné koktejly, objednat si lze ale třeba i zmrzlinu nebo sladký dortík.
Fruitisimo nabízí především freshe a ovocné koktejly, objednat si lze ale třeba i zmrzlinu nebo sladký dortík.

Zajímavá je možnost využití věrnostní karty jako elektronické peněženky. Lze na ní nabít kredit, díky kterému lze platit na pobočkách Fruitisimo. Ke kreditu je navíc možné získat bonus za dobití až do výše 500 korun.

Veškeré výhody lze uplatnit ve všech více než 60 pobočkách v České republice.

Registrace do Fruitisimo Klubu

Věrnostní kartičku získá zákazník na kterékoliv prodejně Fruitisimo po vyplnění přihlašovacího formuláře. Pro získání všech výhod je nutné ještě vyplnit registrační údaje na webových stránkách Fruitisimo. Po vyplnění dochází k odeslání aktivačního odkazu na zadaný e-mail, ten je potřeba potvrdit.

Po přihlášení získává člen Fruitisimo klubu unikátní kód na 30% slevu.

Na osobním účtu každého zákazníka se zobrazuje počet nasbíraných Fruitisimo korun. Každý si tak může zhodnotit, zda chce uplatnit při dalším nákupu slevu Fruitisimo nebo zatím nikoliv.

Kam za Fruitisimo prodejnami?

Frutisimo v Praze nabízí širokou síť svých prodejen. Nacházejí se obvykle v nákupních centrech, takže jsou dobře dostupné a jejich produkty mohou zpříjemnit další nakupování. Kde všude se lze u Fruitisimo občerstvit?

  • Fruitisimo Praha – Černý Most
  • Fruitisimo Praha – Park Hostivař
  • Fruitisimo Praha – Aquapalace
  • Fruitisimo Praha – Chodov
  • Fruitisimo Praha – Fashion arena
  • Fruitisimo Praha – Palladium a další

Kromě pražských prodejen se pobočky Frutisimo nachází také například v Plzni, Brně, Hradci Králové, Ostravě nebo v Liberci. Řidiči se mohou setkat s Fruitisimo ovocným barem také na některých čerpacích stanicích Shell.

Poslední aktualizace: 27. 02. 2019