Menu
Věrnostní programy pro rok 2020

Věrnostní programy pro rok 2020

18 minut čtení

Věrnostní programy jsou užívány jako nástroj pro odměňování věrných zákazníků celou řadou řetězců a obchodů. Většinou bývá členství zdarma a přichází z celou řadou výhod i pro ty kteří aktivně nenakupují v daném obchodě. Jaké věrnostní programy existují v roce 2020 a jaké přináší výhody svým držitelům?

O každém věrnostním programu se lze dočíst více po rozkliknutí nadpisu. Člověk se tak dozví, jak se stát členem nebo jaké všechny výhody členství ve věrnostním programu přináší.

Alza Premium

Největší eshop v Česku Alza nabízí placený věrnostní program Alza Premium. S členstvím přichází široké spektrum slev, které může využít každý zákazník na měsíc zdarma.

Za 249 Kč měsíčně (207,5 Kč při ročním placením) dostávají členové Alza Premium dopravu zdarma, exkluzivní slevy, přednostní řešení reklamací a výdej zboží na prodejnách, osobního asistenta ve formě livechatu, přístup ke slevám Black Friday o den dříve a více.

Kromě těchto výhod přichází Alza Premium i se zdarma předplatným novin a magazínů, mezi které patří MF Dnes nebo Lidové noviny.

Bageterie Boulevard věrnostní karta

Český řetězec rychlého občerstvení Bageterie Boulevard provozuje svůj vlastní věrnostní program MojeBB. Členství je zdarma, o věrnostní kartu Bageterie Boulevard je možné zažádat na kterékoliv pobočce.

Pro své majitele přináší věrnostní karta Bageterie Boulevard jednoduchou výhodu – každá pátá bageta je za polovinu. Kromě toho ale také nečekaně přichází se slevou 20 % do celé řady kin a divadel. Do partnerských kin a divadel patří např. Kino Lucerna nebo Divadlo ABC. Tady k zakoupeným vstupenkám jsou naopak vydávány slevové kupóny na bagety nebo na ice tea zdarma na pobočkách Bageterie Boulevard.

Baťa klub

Členství ve věrnostním programu Baťa klub přináší celou řadu výhod. Registrovat se lze online nebo v kamenné prodejně a členství je zdarma.

Členové získávají body za své nákupy – 1 Kč = 1 bod. Podle získaných bodů jsou členové Baťa klubu rozdělování do celkem 5 skupin, kdy členové nejvyšší skupiny dostávají 20 % slevu na vše.

Získané body lze směnit za poukázky na nákupy až do výše 1 500 Kč. K narozeninám dostanou členové věrnostního programu Baťa klub 10 % slevu na cokoliv a k výročí k připojení do Baťa klubu slevu 15 %.

Billa Bonus club

Věrnostní program Billa Bonus club se nejvíce vyplatí častým zákazníkům obchodních řetězců Billa.

Členem se lze stát po vyplnění přihlášky u pokladny na prodejně, následně je na vyplněnou adresu zaslána Billa karta. Díky Billa kartě mohou členové Billa Bonus clubu sbírat body za nákupy. Za každých 50 Kč se přičítá 1 bod.

Body za nákupy je poté možné směnit za slevové kupóny. Členové Billa Bonus clubu získávají pravidelně řadu exkluzivních slev nebo slevových kupónů – např. sleva 10 % k narozeninám.

CCC klub

CCC klub ocení nadšenci do nakupování bot. Kromě bot nabízí CCC také módní doplňky jako kabelky nebo dámské rukavice. Členství lze získat registrací na jakékoliv prodejně CCC.

CCC klub své členy pravidelně informuje s předstihem o nových kolekcích a výprodejích, díky čemuž se mohou vyhnout frontám v obchodech.

Další výhodou jsou exkluzivní slevy pro členy a individuální slevové akce, kdy členové mohou ušetřit až 50 % na nákupech v CCC.

 TIP: CCC také provozuje svůj eshop, kde díky Tipli.cz lze získat 3 % zpátky z nákupu. 

CineStar Club

Pravidelní návštěvníci kina mohou díky CineStar Clubu ušetřit na lístcích na filmy v síti kin Cinestar.

CineStar club je prémiový věrnostní program – členství v CineStar Clubu stojí 70 Kč ročně. Registrovat se dá online, kartička CineStar se pak vyzvedne na zvolené pobočce kina.

Členům nabízí slevu 20 Kč na vstupné a možnost směnit nasbírané CineStar body za občerstvení nebo vstupenky zdarma. CineStar Club se tedy vyplatí těm, kteří navštěvují kino CineStar alespoň 4 krát ročně.

Costa Coffee Club

Návštěvníci kavárenského řetězce Costa mohou na svých nákupech ušetřit díky věrnostní kartě Costa Coffee Club. O zákaznickou kartu lze požádat na kterékoliv pobočce a poté provést aktivaci online.

Členové Costa Coffee Clubu získávají 10 % z každého nákupu jako coffee koruny, které poté mohou být využity na nákup kávy či občerstvení v kavárnách Costa.

Kromě toho získávají různé slevy na kávu, možnost ochutnávek zdarma či dokonce pozvánky na různé akce.

Česká pošta Zákaznická karta

Zákaznická karta České pošty je věrnostní program, který svým členům přináší celou řadu výhod. Registrace je zcela zdarma a karta přijde na vyplněnou adresu poštou.

Zákaznická karta umožňuje sledovat zásilky a měnit jejich datum doručení, popřípadě zažádat o opětovné doručení.

Další výhodou jsou slevy na odeslání balíků a doporučených psaní. Držitelé Zákaznické karty nemusí na poště vyplňovat podací lístek, stačí pouze předložit Zákaznickou kartu na přepážce.

Kromě výhod spojených se službami České pošty mohou držitelé Zákaznické karty získat celou řadu exkluzivních slev v partnerských obchodech České pošty.

České dráhy Body

Častým cestovatelům vlakem umožňuje věrnostní program ČD Body ušetřit na jízdenkách Českých drah. Registrace do ČD Bodů probíhá online na webových stránkách Českých drah.

Za nákupy jízdenek dostávají členové body. Tyto body pak lze uplatnit na celou řadu slev – např. vstupenky do partnerských divadel a muzeí zdarma, jízdenky zdarma, slevové kupóny na další jízdenky a více.

DECATHLON zákaznická karta

DECATHLON umožňuje svým častým zákazníkům získat řadu výhod díky DECATHLON zákaznické kartě. Věrnostní kartu lze získat na prodejně nebo získat dočasnou kartu online a definitivní kartičku poté vyzvednout na prodejně.

Majitelé zákaznické karty DECATHLON sbírají body za své nákupy, za každých utracených 10 Kč je udělen 1 bod. Za 600 bodů zákazník získá slevový kupón v hodnotě 100 Kč.

Zákaznická karta také ukládá všechny účtenky online a tím usnadňuje případné reklamace. Členové věrnostního programu mohou získat přístup k testování vybraných produktů.

dm active beauty

Řetězec drogerií dm nabízí svým zákazníkům věrnostní program dm active beauty. Registrace se dá zařídit online a nechat si kartu doručit poštovně. Členství je zcela zdarma.

Členové dm active beauty získávají za každých 25 Kč utracených v prodejnách dm 1 bod. Za 200 bodů získává držitel automaticky slevu 50 Kč na svou zákaznickou kartu dm active beauty. Za každých dalších 100 bodů pak získává další kupóny, které rostou o 25 Kč.

Kartičku si lze zaregistrovat online a získat tak přístup k eKupónům a získávat díky nim více bodů za své nákupy v drogeriích dm. Zde je také zobrazen současný počet bodů na kartě dm active beauty.

Dr. Max Karta výhod

Lékárny Dr. Max provozují svůj vlastní věrnostní program Dr. Max Karta výhod. V současné době je do něj údajně zapojeno kolem 3 milionů zákazníků. Členství je zdarma a přichází se širokou nabídkou slev a výhod

Členům nabízí Karta výhod Dr. Max slevu až 50 % na doplatky na recept. Členové kromě exkluzivních slev na vybrané produkty získávají pravidelně slevové kupóny, které mohou využít na celý nákup. Zajímavostí je také přístup k online lékařské konzultaci, kde vyškolení lékaři odpovídají členům na zdravotní dotazy. Členové mohou dotazy umisťovat zdarma.

 TIP: Dr. Max provozuje svůj online eshop, kde díky Tipli.cz lze získat až 5 % zpátky z nákupu. 

Fruitisimo Klub

Český řetězec nabízející ovocné koktejly a rychlé zdravé občerstvení umožňuje svým pravidelným zákazníkům ušetřit díky Fruitisimo Klubu. Členství je zdarma a lze jej získat na prodejnách Fruitisimo.

Členové sbírají za každý nákup 10 % jeho hodnoty jako Fruitikoruny. Tyto koruny pak mohou být použity na získání slevy na budoucí nákupy. Frutisimo pravidelně emailově zasílá členům Fruitisimo Klubu magazín s novinkami a tipy, v něm se nachází několik slevových kupónů. Na narozeniny je členům zaslána sleva 50 % na celý nákup.

Globus Bonus

Globus Bonus je věrnostní program obchodních řetězců Globus a přináší poměrně široké výhody pro své členy. Registrace je zdarma a je možná online, o věrnostní kartu pak stačí zažádat na informační pobočce prodejen Globus.

Členové Globus Bonusu získávají pravidelně slevové kupóny na celý nákup, včetně slev k narozeninám. Mohou také získat peněžní bonusy na svou kartu za nákup vybraných produktů.

Velkou výhodou Globus Bonusu je také možnost získat čtvrtinu ceny z benzínu na čerpacích stanicích Globus jako body na svou věrnostní kartu Globus Bonus. Díky tomu je věrnostní program dobrou příležitostí, jak ušetřit na benzínu.

Čím více peněz člověk utrácí v hypermarketech Globus, tím častěji zde dostává díky Globus Bonusu kupóny.

iBod

Česká spořitelna provozuje věrnostní program iBod, který odměňuje své členy ibody za nákup v partnerských obchodech. Tyto ibody pak lze směnit za různé odměny a předměty. Pokud ibody nedostačují, lze zbytek hodnoty doplatit.

Za ibody lze získat řadu slevových kupónů do partnerských obchodů nebo například vedení běžného bankovního účtu u České spořitelny zdarma. Mezi partnerské obchody patří např. Datart, SUPER ZOO nebo Bambule.

Členství v iBodu je zdarma a je otevřené všem, pro klienty České spořitelny plynou extra výhody a příležitosti sbírat body.

Věrnostní program iBod od České spořitelny se ruší k 31.8.2019. Sbírat body je možné jen do konce května.

Iceland věrnostní karta

Britský řetězec obchodů Iceland je zaměřený na mražené jídlo vysoké kvality. Svým zákazníkům umožňuje stát se členem Iceland Bonus klubu. Členství je zdarma a lze o něj požádat na jakékoliv prodejně a následně vydanou kartu registrovat online.

Věrnostní program Iceland funguje na principu sbírání bodů za nákup. Za každých 30 Kč se přičítá 1 bod na bonusovou kartu. Jakmile počet bodů dosáhne 100, získá člen slevu 100 Kč na jeho nákup.

Iceland své prodejny zatím nabízí po Praze a Říčanech. V budoucnu ale s nejvyšší pravděpodobností otevře pobočky i v jiných českých městech.

IKEA Family

Řetězec s nábytkem IKEA nabízí svým zákazníkům věrnostní program IKEA Family. Členství je zdarma a registrace se dá provést online, kartičku si poté člověk sám vytiskne na prodejně.

Členové IKEA Family získávají exkluzivní slevy na celou řadu výrobků. Díky své kartičce mohou ušetřit tisíce korun na nákupech nábytku. Členové IKEA Family získávají slevy na nákup potravin a slevu do restaurace IKEA.

Mezi další výhody členství patří možnost zobrazit své účtenky ve svém profilu na stránkách IKEA Family a získat možnost výměny zboží do 365 dní od nákupu. Členové IKEA Family se také mohou účastnit řady seminářů a workshopů pořádaných řetězci IKEA.

INTERSPORT zákaznická karta

O zákaznickou karta INTERSPORT lze zažádat na prodejně INTERSPORT označenou symbolem iCARD. Členství ve věrnostním programu je zdarma. Její držitelé získávají širokou nabídku výhod.

Zákaznická karta přichází s pravidelně zasílanými slevovými poukazy. Výše slevového poukazu záleží na roční útratě, začíná však na 2% slevě. Při roční útratě 15 000 Kč a více získává zákazník slevový kupón v hodnotě 3 % roční útraty.

Držitelé zákaznické karty mají přístup k exkluzivním slevám. Nezletilí držitelé mohou uplatnit slevu ve výši jejich věku, tedy například 17 %.

JRC věrnostní program

Prodejny JRC se specializují hlavně na prodej her a konzolí. Pro své stále zákazníky je tu JRC věrnostní program, který umožňuje na nákupech na JRC prodejnách i na eshopu ušetřit peníze.

Z každého nákupu se na věrnostní kartu JRC připíšou 2 % hodnoty nákupu jako body. Konverze je 1 bod = 1 Kč. Tyto body je pak možné uplatnit na budoucí nákupy. Díky JRC věrnostní kartě tak lze získat až sleva 80 % na nákupy videoher.

Klub Knihy Dobrovský

Členové Klubu Knihy Dobrovský sbírají za nákupy v obchodech Knihy Dobrovský body, které poté mohou směnit za slevové kupóny. Kromě toho získávají exkluzivní slevy na vybrané tituly nebo slevu k narozeninám a svátku.

Registrace je zdarma a lze ji provést online, kartička přijde poštou. U nákupu pak stačí kartičku ukázat. Během speciálních akcí získávají členové Klubu Knihy Dobrovský např. dvojnásobek bodů za nákup. Za 1 250 bodů získává zákazník slevu 100 Kč, další hodnoty nabízí slevy 200 a 500 Kč.

 TIP: Za nákupy na eshopu Knihy Dobrovský je možné díky Tipli.cz získat 2,5 % zpátky z nákupu. 

Klub SPORTISIMO

Klub SPORTISIMO nabízí svým členům slevy na nákupy oblečení. Členství lze provést zdarma a kartu Klub SPORTISIMO vyzvednout na jakékoliv prodejně.

Členové věrnostního programu Sportisimo získávají slevu 10 % na vybrané značky oblečení. Získávají také přístup k exkluzivním slevám a jsou z předstihem informováni o nových kolekcích či výprodejích.

Častí zákazníci mohou své členství vylepšit na Klub SPORTISIMO+ a získat tak slevu 20 % na vybrané značky.

 TIP: Za nákupy na eshopu Sportisimo je možné díky Tipli.cz získat 2,5 % zpátky z nákupu. 

Knižní klub PREMIUM

Fanoušky knih potěší i věrnostní program Knižního klubu – Knižní klub PREMIUM. Členem je možné se stát zdarma a věrnostní kartička Knižního klubu může být používána všemi členy rodiny.

Hned po registraci získává člen slevu 50 % na tři knihy. V prodejnách Luxor mu pak členství v Knižním klubu PREMIUM přinese plošnou slevu 20 % pro vybraná nakladatelství a 5 % slevu na všechny ostatní. Pravidelní zákazníci dostávají ze svých nákupů celou řadu slev a dárků.

Se svolením člena mu může být pravidelně zasílán katalog zdarma, kde se může inspirovat a seznámit se s knižními novinkami a bestsellery.

MALL Plus

Pravidelní zákazníci internetového eshopu MALL.cz si mohou zaplatit členství ve věrnostním programu MALL Plus. Roční poplatek činí 599 Kč.

Členové MALL Plusu získávají dopravu zdarma (doprava na MALL stojí 99 Kč), a tak se členství vyplatí každému, kdo na MALL nakupuje alespoň 6 krát ročně.

Kromě dopravy zdarma nabízí MALL Plus také speciální nevytíženou zákaznickou linku, prodlouženou lhůtu na vrácení zboží (ze 14 dní na 30 dní) a exkluzivní slevy.

 TIP: Na nákupech na MALL.CZ lze ušetřit 2 % díky kreditní kartě MALL

Marks and Spencer věrnostní karta

Obchodní řetězec Marks and Spencer umožňuje častým zákazníkům získat Marks and Spencer věrnostní kartu. Registrovat se a získat zákaznickou kartu lze na kterékoliv prodejně zcela zdarma.

Držitelé věrnostní karty Marks and Spencer na ni sbírají body za nákupy. Za tyto body jsou odměňováni slevovými kupóny. Nově registrovaní zákazníci získávají slevu 20 %.

Během speciálních akcí mohou získat členové věrnostního programu
Marks and Spencer exkluzivní slevy na vybrané potraviny nebo kusy oblečení.

MOL zákaznický program

Síť čerpacích stanic MOL nabízí zákaznický program MOL. Za nákup paliva a zboží na samotných prodejnách získávají členové body. Tyto body pak mohou využít za odměny na stanicích, nebo si vybrat odměnu v online katalogu.

MOL zákaznický program je zdarma a odměňuje každých 20 Kč utracených na prodejně 1 bodem, stejně tak za každý litr paliva EVO. Litr paliva EVO Plus přičítá dokonce 3 body.

Body se nepřičítají za nákup dálniční známky nebo různých pojištění auta na prodejně.

OBI věrnostní karta

Prodejny OBI se zaměřují především na prodej materiálů, stavebnin a vybavení do domácnosti. Pro své věrné zákazníky vede OBI věrnostní program. Pro členství je nutný živnostenský list, hypotéka, stavební povolení a provést nákup v hodnotě alespoň 5 000 Kč.

Ačkoliv jsou tyto podmínky poměrně velké, podobně na tom jsou i výhody OBI karty. Díky věrnostnímu programu OBI lze ušetřit až 15 % na nákupech. Členové programu získávají také přístup k speciálním slevám, poradenské službě k nákupu, prodloužené lhůtě pro vrácení zboží či dopravu zdarma.

PENNY karta

PENNY karta je věrnostní program řetězců PENNY Market. Její získání je zdarma a lze provést online popřípadě na kterékoliv prodejně u pokladny.

Vlastníci PENNY karty se mohou účastnit soutěží a exkluzivních akcí nebo získávat produkty za zvýhodněnou cenu. Zájemci o časopis s inspiracemi pro vaření si mohou nechat zasílat časopis S PENNY. Časopis je vydáván jednou za tři měsíce a vyjde na 1 Kč.

Pilulka Klub

Sít lékáren Pilulka nabízí pro své zákazníky Pilulka Klub. Členství je zdarma a lze provést online, zákaznická karta se poté vyzvedne na jakékoliv prodejně.

Za nákupy na Pilulce se na kartu Pilulka Klubu přičítají body. Body lze získat samotným nákupem, vložením komentáře nebo hodnocení na zakoupené zboží nebo doporučením výrobků přátelům. Tyto body lze uplatnit na budoucí nákupy a 1 bod = 1 Kč sleva.

 TIP: Za nákupy na eshopu Pilulka je možné díky Tipli.cz získat až 5 % zpátky z nákupu. 

Rossmánek

Drogerie Rossman provozuje svůj věrnostní program Rossmánek, který je zaměřen na maminky s malými dětmi. Členství je zdarma a lze o něj požádat na prodejnách Rossman.

Hned po registraci získává člen věrnostního programu slevu 10 % na celý nákup. Kromě této slevy mají členové programu Rossmánek přístup k exkluzivním slevám na dětské zboží.

Kromě slev přichází Rossmánek s možností se účastnit různých soutěžích o odměny zaměřené především na maminky s dětmi.

Sazka Klub

Svůj vlastní věrnostní program má i Sazka. Sazka Klub přináší užitečné výhody pro sázející. Členství je přitom zcela zdarma.

Členové Sazka klubu si mohou své oblíbené sázenky uložit ve svém profilu. Tyto sázenky zahrnují Sportku, Eurojackpot, Šťastných 10 a další loterie. Sázenky mohou být použity jak při sázení online, tak při sázení na pobočkách Sazky. Další výhodou je automatická účast v soutěžích o nejrůznější ceny – např. zájezd k moři, slevové kupóny do partnerských obchodů nebo auta.

Shell Clubsmart

Na čerpacích stanicích Shell mohou pravidelní zákazníci ušetřit díky věrnostnímu programu Shell Clubsmart. Na svou věrnostní kartu sbírají zákazníci body, které mohou vyměnit za celou řadu odměn.

Body se získávají za čerpání paliv, mytí auta, nákupy na prodejně a skrze promoční akce. Promoční akce zahrnují časově limitovanou nabídku získání extra bodů za nákup určitého produktu.

Nasbírané body z programu Shell Clubsmart pak lze směnit za některý předmět v katalogu Shell, slevové kupóny do partnerských obchodů nebo do prodejen Shell.

Sphere

Univerzální věrnostní program Sphere přináší svým členům slevy ve více než 10 000 obchodech. Jedná se o prémiový věrnostní program a zájemce o členství si musí zaplatit Sphere Card, která se předplácí na 3 roky a vyjde na 1 500 Kč.

Díky Sphere Card mohou zákazníci získat 5 – 30 % slevu v partnerských obchodech po celé České a Slovenské republice. Prodejny lze dohledat na stránkách Sphere a lze je rozpoznat díky samolepce Sphere. Slevy lze získat také při nákupu online ve více než 800 eshopech.

Starbucks Rewards

Řetězec Starbucks vede svůj vlastní zákaznický program Starbucks Rewards. Jedná se o prémiový předplatný věrnostní program, členem se člověk stane zakoupením Starbucks Card a následnou registrací online nebo v mobilní aplikaci.

Na tuto kartu členové sbírají Hvězdy za své nákupy v kavárnách Starbucks. Za 100 Hvězd získávají nárok na kávu zdarma. Další výhody jsou např. speciální nabídky nebo informace o slevách a nových produktech.

Subway klub

Fastfoodový řetězec s bagetami Subway nabízí svým zákazníkům věrnostní program Subway klub. Registrace probíhá online a je zcela zdarma.

Členové Subway klubu dostávají pravidelně emailem informace o nových akcích a exkluzivních slevách na prodejnách Subway. Kromě toho mají přístup k různým soutěžím. Nejvíce nakupující členové Subway klubu dostávají slevové kupóny.

TchiboCard

Prodejny Tchibo kromě kávy nabízí také oblečení. Na eshopu Tchibo lze nalézt poměrně široká nabídka nejrůznějších položek, včetně nábytku do domácnosti nebo sportovního vybavení. Pro své zákazníky provozuje věrnostní program TchiboCard.

Člentsví v TchiboCard je zdarma a lze jej získat online. Kartička poté přijde poštou. Za své nákupy dostávají držitelé TchiboCard věrnostní zrnka. Při konverzi je 50 věrnostních zrnek sleva 1 Kč. Mezi výhodami pro členy patří např. doprava a dobírka zdarma.

Teta Klub

Síť drogerií Teta provozuje věrnostní program Teta Klub. Členství je možné získat online a je zdarma. Teta Klub přináší poměrně širokou řadu výhod.

Členové získávají přístup ke klubovým slevám až do výše 60 %, slevové kupóny nebo kávu zdarma. Výhody lze uplatnit jak na eshopu Teta, tak v samotných prodejnách.

Možnost připojit se do programu Brouček ocení maminky s malými dětmi, přichází se slevami k narozeninám a měsíčně zasílanými slevovými kupóny na celý nákup.

Tesco Clubcard

Obchodní řetězec Tesco nabízí velmi pestrou nabídku služeb. Kromě Tesco mobile je zde i Tesco půjčka. Věrné zákazníky samotného obchodu ale bude nejvíce zajímat Tesco Clubcard.

Registrace do věrnostního programu a získání Tesco Clubcard karty je zdarma a lze provést online. Za každých utracených 10 Kč získává držitel kartičky 1 bod. Tyto body poté mohou být proměněny za slevové kupóny a poukázky na vybrané produkty.

Za nákup online získávají členové dvojnásobek bodů. Pravidelné týdenní nákupy jsou odměňovány slevami. Kromě samotných řetězců Tesco lze karta Clubcard využít i v obchodních domech MY.

XXXL Hit Karta

Prodejny nábytku XXXLutz nabízí XXXL Hit Kartu. Tento věrnostní program přichází s exkluzivními slevami na zboží, možností účastnit se soutěží, získávat slevové knížky a více.

Za nákupy získávají držitelé XXXL Hit Karty body. Každý rok je pak na základě útraty přidělen slevový kupón. Členství je možné získat zdarma na jakékoliv prodejně nebo online.

Rodiče malých dětí pak mohou ocenit XXXL Baby kartu, která poskytuje slevy na dětský sortiment. Po deseti nákupech získá držitel slevu 5 % z celkové ceny předchozích nákupů.

Na závěr

Většina těchto věrnostních programů je nabízena zdarma a bez ohledu na to, zda dotyčný prodejny pravidelně navštěvuje. Vyplatí se vůbec věrnostní programy? Zákaznická karta se samozřejmě vyplatí více, pokud je využívána často, ale pokud je její vedení zdarma a registrace je dostupná online, není důvod se nestát členem.

Díky kombinaci věrnostních karet a cashback portálů tak lze ušetřit spoustu peněz na nákupech.

Členství lze v drtivé většině případů kdykoliv zrušit a díky směrnici GDPR je poskytovatel věrnostního programu povinen osobní údaje smazat ze své evidence.

Poslední aktualizace: 12. 02. 2019