Videa o online marketingu, businessu a startupech na YouTube kanálu

1 minuta čtení

Minulý týden jsem zmiňoval výročí 4 let na Twitteru. V létě to budou 3 roky, co každý týden píšu alespoň jeden článek na blog. Zatím jsem napsal přes 400 článků. A to nepočítám ty, co jsem napsal a před publikováním smazal, protože třeba téma už nebylo aktuální.

Nějakou dobu mluvím o tom, že bych k těmto kanálům chtěl přidat také video. Než zdlouhavě povídat, lepší je pustit se do práce. Nově spouštím YouTube kanál, kde již brzy najdete mé komentáře, občas nějaké rozhovory a především odpovědi na dotazy kolem online businessu, marketingu, technologií, startupů a sociálních sítí.

michal-hardyn-nataceni-youtube

Mám skvělý tým a pečlivě jsme vybírali i techniku (ještě ladím nazvučení videa). Aktuálně připravujeme nový prostor/kanceláře, odkud budeme videa natáčet a zpracovávat jejich postprodukci, jako stříhání videa.

První videa proto budou z různých improvizovaných prostorů. Nemám rád čekání, až bude vše perfektní. Hlavní je začít pracovat.

Mým cílem na YouTube kanálu je sdílet know-how, zkušenosti, výhry i faily získané při budování online businessu, aby se i vám podařilo prosadit se na internetu nebo ve svém podnikání.

Zatím mám natočený úvodní trailer, který můžete vidět zde. Nezapomeňte kliknout na Subscribe a přihlásit se k mému kanálu.

hs_1

Podívat se na trailer
a přihlásit se k YouTube kanálu >>