Menu
VimVic.cz něco chystá, ladíme strategii v Krkonoších

VimVic.cz něco chystá, ladíme strategii v Krkonoších

1 minuta čtení

Tady na Twitteru pár fotek z červnového offsite meetu VimVic.cz‪, jak u nás říkáme „kvartálky“. Tentokrát jsme s týmem vyrazili k Mumlavskému vodopádu nedaleko Harrachova.

Máme za sebou první půlku roku a kvartálka je super příležitost vyhodnotit výsledky a nastavit strategii na další měsíce. A jak všichni v oboru víme, druhá půlka roku je pořádný fičák.

Podobné to je v HR. V druhé půlce roku firmy jedou na plný plyn. Nic se nesmí pokazit. Je možné se obrovsky posunout vpřed – růst počet uživatelů, návštěvníků, utužit vztahy s klienty, získat nové klienty a o další kus utéct konkurenci.

Teď byla kvartálka v něčem speciální – jak jsem „zlehka“ naznačil na Twitteru, chystáme se představit pro nás velkou a důležitou novinku.

V Krkonoších jsme měli kvartálku už dříve. Často se při kvartálkách snažíme jezdit do hor. Krkonoše se nám osvědčily a rádi se do Krkonoš vracíme. Je tam spousta míst pro naše oblíbené walking meetingy. To se potom generují nápady jedna radost. 👍🏼

Vyrazit na pár dní mimo kancelář nás baví a dává to smysl i businessově. Možná bychom mohli trávit o něco méně času výběrem ubytování a průzkumem okolí, jenže znáte to, jsme zvyklí přistupovat k věcem zodpovědně a nic nepodcenit. 🤓 Tak chceme kvartálku také perfektní.

Asi nemusím říkat, že tyhle offsity bývají legendární 👫👬👍

PS. Kdyby vás zajímalo více o našich kvartálkách, nebo jak třeba plánování strategie řeší ve firmách jako Alza.cz, mrkněte na tenhle můj článek >>

Poslední aktualizace: 01. 07. 2018