VímVíc.cz – shrnutí roku 2016 + infografika

1 minuta čtení

Máme za sebou první rok provozu VimVic.cz. Možná se to nezdá, ale je to teprve rok, co VímVíc.cz běží naplno. Po nepříliš povedeném startu v na přelomu září a října 2015 jsme museli portál celý přeprogramovat a nakonec proběhl druhý, již úspěšný start, v průběhu prosince 2015.

Rok 2016 byl velmi hektický a byl ve znamení solidního růstu, za to jsem opravdu moc rád. Občas to byla hodně velká dřina. To možná naznačí následující výsledky.

V roce 2016 se nám podařilo velmi těsně přiblížit k metě 100 online kurzů. Pro překročení první stovky nám jich zbývá připravit už jen pět. Podařilo se nám také získat investici od společnosti KOOPEO Ventures. To VímVíc dodalo nový impulz, protože teď můžeme využít cenné knowhow a kontakty. A také nám to umožní posunout se o level výše a pomýšlet i na rozšíření do zahraničí. První schůzky a jednání již probíhají.

Ke konci roku 2016 jsme spustili novou HR vertikálu, ve které pomáháme firmám hledat v digitálním prostřední ideální zaměstnance. Mezi naše vážené klienty patří například Česká spořitelna se svým HR profilem. Více shrnutí za rok 2016 najdete v infografice níže v článku.

Na konci roku jsme ještě stihli uspořádat několik osobních živých školeních, ke kterým máme fantastickou zpětnou vazbu od našich uživatelů. Osobní živá školení jsou rozhodně něco, co budeme dále rozvíjet.

A jaké máme plány pro rok 2017?

1, Budeme pokračovat v přípravě dalších zajímavých kurzů a co nejdříve pokoříme druhou stovku hotových online kurzů.

2, Naším dalším cílem je naplno se vrhnout na trh osobních školení, kde věříme, že díky svému zázemí, týmu a zkušenostem s online marketingem a obchodem jsme schopní lektorům rychle přinést řadu zákazníků a zajímavé příležitosti.

3, V neposlední řadě budeme rozvíjet své aktivity v HR vertikále, ve které máme rozjednanou řadu zajímavých klientů.

Jak se vám shrnutí líbí? Je vidět, že jsme se v prvním roce projektu VímVíc.cz neflákali? 🙂

Přeji vám šťastné a veselé Vánoce!

shrnuti-roku-2016-1

 Štítky článku: | | | | | |