Menu
Vydělávejte s Tipli přes affiliate kampaň v eHUB

Vydělávejte s Tipli přes affiliate kampaň v eHUB

1 minuta čtení

Jak dneska informoval Michal „Maigi“ Majgot ve svém newsletteru, cashback portál Tipli má novou affiliate kampaň v eHUBu. Michal je jednou z hlavních postav tuzemské affiliate scény, tak jsem rád, že na naší kampani také pracuje.

Mimochodem, eHUB v posledních měsících personálně posílil. Zaměstnal například zkušeného affiliate managera Martina Bětíka, který poměrně dlouhou dobu byl šéfem a hlavní tváří konkurenční affiliate sítě AffiliateClub.

Michal ve svém newsletteru (ukázka) popisuje cashback portál Tipli, který svým zákazníkům nabízí až 33 % z celkové hodnoty objednávky zpět a to ve více než 1.900 obchodech. Tipli nabízí procenta z nákupů u zvučných značek, jako je AliExpress, Bonprix, Kasa.cz, ZOOT, Pilulka.cz a další.

Dále Maigi přidává dobrý komentář, že Tipli nabízí přínos, který uživatele nic nestojí. Přes eHUB nabízí Tipli odměnu za doporučeného uživatele. V kampani Tipli v eHUB obdržíte 200 Kč za každého nového uživatele, který provede alespoň 1 nákup do 100 dní od registrace.

Proč a jak propagovat zrovna Tipli, najdete v článku na eHUB.

Newsletter od Maigiho doporučuji. Jsem pravidelným čtenářem. Mimo jiné se v aktuálním newsletteru dozvíte, že Maigi začal používat nový nástroj pro správu emailů, protože Google Inbox už tu s námi dlouho nebude. Ten nástroj se jmenuje Spark. Je to mimochodem stejný nástroj, na který jsem přešel, když byl ukončený můj oblíbený Polymail. Maigi si pochvaluje, že proti Google Inboxu může mít ve Sparku více účtů a odesílat jejich jménem. V mobilu mu Spark nahradí dokonce 5 jiných aplikací.

Tak se přihlašte do Maigiho newsletteru a mrkněte na možnosti propagace Tipli. Stojí za to zvážit propagaci, máme affil partnery, kterým měsíčně vyplácíme desítky tisíc korun.

Poslední aktualizace: 25. 10. 2018