Menu
Výhody affiliate marketingu v článku Marketing & Media

Výhody affiliate marketingu v článku Marketing & Media

Méně než minuta čtení

V aktuálním vydání časopisu Marketing & Media vyšel povedený článek o výhodách affiliate a možnostech propagace na straně partnerů. Článek obsahuje konkrétní čísla a informace o tuzemském i zahraničním affiliate trhu a věnuje se také cashback portálům.

Autorem je Vladan Hejnic, generální ředitel VIVnetworks.com. Chlapi ve VIVnetworks dělají dlouhodobě výbornou práci, mají supr výsledky a velmi jim fandím. Začátky naší spolupráce sahají nějakých 10 let zpět do prehistorických dob českého internetu.

Do časopisu o marketingu Marketing & Media samozřejmě téma affiliate marketingu a cashback portálů patří, vedle témat jako výkonnostní marketing, e-commerce a online marketing.

V článku se dozvíte, jak roste affiliate marketing, které segmenty jsou nejvíce úspěšné a jaké konkrétní typy portálů využívají affiliate.

Mezi cashback portály je naprosto správně uveden jako zástupce portál Tipli.cz, který dneska v ČR, SR a PL sdržuje komunitu blížící se 500.000 nakupujících a tohle číslo rychle roste dále.

Článek je nabitý spoustou čísel a není zas tak moc dlouhý. Tak si ho dneska večer nebo zítra ráno dejte, ať máte zase o kousek větší přehled a třeba vám některá čísla pomůžou v práci.

Článek zde:

Poslední aktualizace: 06. 03. 2018