Menu
1. místo pro Tipli v prestižní soutěži Affiliate projekt roku

1. místo pro Tipli v prestižní soutěži Affiliate projekt roku

1 minuta čtení

Tenhle rok je pro cashback portál Tipli mimořádně úspěšný. 🤩 Daří se nám růst a posilovat na všech frontách. A začíná si toho všímat i odborná veřejnost. 👍🏼

Teprve před měsícem jsme oslavili 2. narozeniny Tipli. Během relativně krátké doby se nám podařilo do Tipli získat 700.000 registrovaných uživatelů a vybudovat si silnou pozici v Česku, na Slovensku a v Polsku.

V Česku a na Slovensku jsme se stali jedničkou na trhu. Polsko je pro nás složitější trh, tam ještě jednička nejsme – neustále pracujeme na posilování naší pozice, takže snad během příštího roku se staneme jedničkou i v Polsku.

Za dosaženými úspěchy je velké množství práce celého týmu. Je to práce od rána do večera, někdy i práce po nocích nebo o víkendech, jako třeba minulý týden během AliExpress Day. O to více potěší, když si našeho snažení někdo všimne a ocení jej.

Včera nás velmi potěšilo umístění Tipli na 1. místě v prestižní soutěži Affiliate projekt roku od kolegů z VIVnetworks.

Portál Tipli je letos jediným cashback portálem, který se umístil v náročné konkurenci.

Dále porotu zaujaly dva projekty affiliate projekty – agregátor affiliate feedů v módním businessu a kupónový portál.

Kolega Lukáš (uprostřed) při přebírání výhry za 1. místo Tipli – jediný cashback portál s umístěním

Výhra v soutěži je iPhone 8 – ten jako vánoční dárek získá některý z uživatelů Tipli, protože ti si jej zaslouží samozřejmě nejvíc, jen díky nim dává naše práce smysl. ❤️

Poslední aktualizace: 16. 11. 2018