Menu
Výstup na FuckUp Nights Prague

Výstup na FuckUp Nights Prague

Méně než minuta čtení

Naskytla se mi příležitost vystoupit na patnácté FuckUp Nights v Praze v kouzelně mrazivém DUP36.cz. FuckUp Nights jsou setkání, dnes už celosvětového měřítka, kde lidé mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak neúspěších.

Spolu s Petrem Šimůnkem, šéfredaktorem magazínu Forbes Česko, mistrem republiky v Slam Poetry Jiřím Charvátem, blogerkou Nikol Moravcovou a motivátorem Patrikem Procházkou – psychologem s celoživotní praxí.

Byla to neskutečná zkušenost. Chvíli jsem uvažoval zdali pozvánku přijat. Protože sdílet své fuck-upy nemusí být každému příjemné, ale nakonec vyjít s kůži ven před vyprodaným obecenstvem bylo celkem osvobozující a zábavné zároveň. Publikum bylo úžasné. Užil jsem si nejen svoji „chvilku slávy,“ ale hlavně i přednášky ostatních speakerů. Například Petr Šimůnek mluvil o svém fuck-upu s magazínem Newsweek a Jiří Charvát povídal o své účasti na Mistrovství Evropy ve Slam Poetry.

Doplnění – je mi velkou ctí, že moje fuckupové vystoupení se probojovalo do Velké knihy fuckupů, který vyšla v listopadu 2018.

Mrkněte se sami, jak to na Fuckup Night Prague XV. vypadalo.

Photo credit: Anna Pleslová

Photo credit: Kateřina Tygl

Poslední aktualizace: 02. 03. 2017