Menu
Zákaznická karta INTERSPORT – jaké výhody přináší?

Zákaznická karta INTERSPORT – jaké výhody přináší?

2 minuty čtení

Držitelé zákaznické karty INTERSPORT mohou v prodejnách nakupovat s až 3% slevou a využívat i dalších výhod. Jak zákaznický program funguje a jaké další slevy INTERSPORT nabízí?

Členové věrnostního programu obdrží zákaznickou kartu, na níž se načítá bonus za každý nákup v prodejnách INTERSPORT.

Držitelé karty každý rok (do 31. 10.) obdrží slevovou poukázku v hodnotě, která závisí na výši utracené částky za období od 1. 9. do 31. 8. Poukázku je možné uplatnit kdykoliv do 31. 8.

Výše slevy se odvíjí od hodnoty nakoupeného zboží:

Hodnota nákupůSleva
5 000 – 9 999 Kč2 % z ročních nákupů
10 000 – 14 999 Kč2,5 % z ročních nákupů
15 000 Kč a více3 % z ročních nákupů

Dalšími podobnými věrnostními programy, které svým členům nabízejí různé výhody a slevy na sportovní vybavení, jsou Klub SPORTISIMO nebo věrnostní program DECATHLON.

Další výhody zákaznické karty INTERSPORT

  • Limitované nabídky po celý rok

Pro držitele zákaznické karty jsou celoročně připravovány různé akce a speciální nabídky. INTERSPORT akce i exkluzivní nabídky oznamuje e-mailem, proto je nutné e-mailovou adresu vyplnit v přihlašovacím formuláři.

  • Jedna zákaznická karta INTERSPORT pro celou rodinu

Zákaznickou kartu INTERSPORT mohou využívat i rodinní příslušníci či přátelé jejího držitele. Kartu není nutné při nákupu předkládat, stačí pouze nahlásit jméno a bydliště vlastníka karty, popřípadě její číslo.

  • Slevy pro zákazníky od 16 do 18 let

Zákazníkům ve věku od 16 do 18 let je k zákaznické kartě INTERSPORT poskytována sleva na oblíbený produkt ve výši odpovídající jejich věku (16 %, 17 % nebo 18 %). Slevové poukázky jim budou zaslány jednou za půl roku (v červnu a v prosinci) na e-mail.

Jak kartu získat?

Registrovat se do věrnostního programu je možné pouze osobně v prodejnách INTERSPORT označených symbolem iCARD, kde je třeba si vyžádat a vyplnit registrační formulář. Po jeho odevzdání obsluze bude zákaznická karta INTERSPORT hned k dispozici.

INTERSPORT – prodejny

Mezi prodejny, v nichž je možné zákaznickou kartu získat i využívat, patří kromě poboček INTERSPORT Praha a INTERSPORT Brno i prodejny v menších městech, jako jsou Teplice, Uherský Brod, Rožnov apod.

Jejich kompletní seznam je dostupný na webových stránkách intersport.cz.

Prodejny, ve kterých lze zákaznickou kartu Intersport získat i využívat.
Prodejny, ve kterých lze zákaznickou kartu INTERSPORT získat i využívat.

INTERSPORT – e-shop

Načítat na zákaznickou kartu INTERSPORT bonus za nákupy je možné pouze v kamenných obchodech a nikoliv v e-shopu INTERSPORT.

I při nákupu online je však možné ušetřit, a to především v případě nákupu produktů z akčního letáku INTERSPORT. Leták je k dispozici na webu intersport.cz.

Ukázka zlevněných produktů Intersport – leták často obsahuje produkty za zlomek původní ceny.
Ukázka zlevněných produktů INTERSPORT – leták často obsahuje produkty za zlomek původní ceny.

V rámci akcí INTERSPORT zpravidla nabízí až 50% sezónní slevy na pánské i dámské oblečení a sportovní vybavení. Při nákupu z e-shopu se do akčního letáku tedy vyplatí nahlédnout.

Poslední aktualizace: 12. 02. 2019